• baner_1.jpg
  • baner_2.jpg

Baza Szpiega

Jesteście super skutecznym zespołem detektywów, wysłanym na bardzo zagadkową i emocjonującą misję. Waszym celem jest ustalić tożsamość jednego z najlepszych szpiegów na świecie. Podczas jego nieobecności udaje się Wam dostać do jego głównej bazy. Szybko okazuje się jednak, że jest to... niebezpieczna pułapka! Zostajecie odcięci od wyjścia. Nie możecie opuścić bazy, bez ustalenia, kim tak naprawdę jest szpieg. Zegar tyka, a emocje sięgają zenitu! Czy zachowacie zimną krew i w ciągu 60 minut wykażecie się sprytem, logiką, umiejętnością wykorzystania wskazówek i zgraniem ekipy?

Wytężcie siły, bo w przeciwnym razie zamiast chwały oraz dobrze płatnej emerytury pod palmami, doczekacie się jedynie drobnej wzmianki na dolnym pasku w TVP...

Komnata Króla Artura

Jako grupa badaczy eksplorujecie tajemniczy zamek, o którym legenda głosi, że znajdował się pod panowaniem samego Króla Artura. Wasze zadanie jest tym bardziej intrygujące, że kilka lat wcześniej inni śmiałkowie próbowali już zbadać zamek, ale słuch o nich zaginął. Co stało się z Waszymi poprzednikami? Czy zamek faktycznie był mityczną siedzibą wielkiego wodza? Postanawiacie wejść do sekretnej komnaty, aby sprawdzić, czy może ona kryje w sobie odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Stop! Być może właśnie popełniliście ogromny błąd! Okazuje się, że w nagły i niewyjaśniony sposób zostajecie uwięzieni w pomieszczeniu.

Tylko od tego, czy będziecie potrafili współpracować oraz czy wykażecie się odwagą i bystrością umysłu zależy, czy zwycięsko wydostaniecie się z komnaty, czy też podzielicie los poprzednich śmiałków. Bądźcie dzielni, a być może z pomocą przyjdzie do Was duch dobrego Czarownika Merlina...

Noc w Las Vegas

W mieście ekstrawaganckich imprez i wielkiego hazardu słyniecie jako „Królowie Życia”. Zawrotne wygrane, piękni ludzie, prestiż i władza – świat leży u Waszych stóp! Wpływy, jakimi się cieszycie, stają się jednak coraz bardziej niebezpieczne. Naruszacie interesy jednej z najpotężniejszych rodzin mafijnych. Zostajecie uprowadzeni i uwięzieni w luksusowym apartamencie. Szybko orientujecie się, że przed Wami gośćmi hotelu była zamożna para, która zawarła w Las Vegas osławiony ślub. Wiecie, że mafia działa błyskawicznie.

Zaczynacie wielką grę, bo oto okazuje się, że najwyższą stawką, o jaką przyjdzie Wam walczyć, będzie Wasza wolność.

Spętani w rajuPokój dla duetów

Na początku Wasze oczy zostają zakryte tak, że otacza Was nieprzenikniona ciemność. Przewodnik prowadzi Was do tajemniczej rzeczywistości. Po przekroczeniu jej granic, sadza Was na metalowym krześle i wiąże niebywale wytrzymałymi łańcuchami. Kiedy już staje się pewne, że niemożliwe jest, abyście siłowo uwolnili się z okowów, przewodnik znika, zasłona z Waszych oczu opada i przed Wami ukazuje się najpiękniejszy z możliwych światów – Eden. Pragniecie zaznać jego cudowności, ale zanim to nastąpi, musicie wydostać się z łańcuchów.
Czy kiedy w końcu na własnej skórze doświadczycie Raju, będziecie chcieli w nim pozostać, czy jednak zatęsknicie do realnego życia i śladem pierwszych ludzi – Adama i Ewy, doprowadzicie do swojego wygnania?

Pokój inspirowany jest Księgą Rodzaju, historią stworzenia świata i pierwszych ludzi. Jego odsłona ma bardzo nowoczesny charakter, bez wątków o charakterze religijnym.

Uprzedzając pytania - nie trzeba grać nago. ;)